Djali i Arnold Schwarzenegger fotografohet me të dashurën shqiptare

Djali i Arnold Schwarzenegger fotografohet me të dashurën shqiptare

Arnold dhe Joseph

Djali i Arnold Schwarzenegger, Jozeph Baena është fotografuar sërisht me të dashurën e tij shqiptare, Nicky Dodaj, në West Hollywood.

Nicky Dodaj ka emigruar në SHBA bashkë me prindërit që në vitet ’90.

 Ajo është 21 vjeç dhe është diplomuar për menaxhim biznesi në Kaliforni.

Bukuroshja shqiptare ka shkruar krahas fotos se mezi pret që ta festojë ditëlindjen me dashurinë e saj Joseph.

Joseph Baena është fëmija që  Schwarzenegger e pati me një punonjëse te shtëpia e tij.

Aktori e pranoi atësinë në vitin 2011 dhe ka qenë mjaft i pranishëm në jetën e djalit, i cili i ngjan shumë jo vetëm për nga paraqitja për dhe nga dëshira për palestër.

Nicky dhe Joseph

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Zaloshnja: 1.7 milionë turistë nga Kosova? Gjithsej 1.6 milionë banorë ka Kosova…

Zaloshnja: 1.7 milionë turistë nga Kosova? Gjithsej 1.6 milionë banorë ka Kosova…