Do mbyllet Big Brother këtë të shtunë?!! Vjen deklarata 'bombë'

Do mbyllet Big Brother këtë të shtunë?!! Vjen deklarata 'bombë'

Foto nga shtëpia e Big Brother

TIRANË- Të shtënat me armë në Top Channel duket se kanë ndikuar edhe në Big Brother.

Sipas Olti Currit, nga burime shumë të sigurta brenda produksionit, thonë se është menduar që finalja të bëhet të shtunën. Ai tregon se sot do të jetë i eleminuari i radhës dhe më pas do të hapet një televotim flesh për finalistët.

"Flitet se nga ndikimi që kanë pasur familjarët pas të shtënave, ka pasur një presion të madh nga familjarët që të afërmit e tyre të lënë lojën për çështje sigurie dhe kjo ka shtyrë produksionin për ta mbyllur më shpejt. Sot eliminohet dikush dhe hapet një votim flesh për finalistët dhe më pas finalja i bie të shtunën, ose të martën, por zakonisht finalen mbahen në fundjavë”, thotë Olti Curri.

Nga ana tjetër, ditën e sotme njerëzit në mediat sociale kanë ngritur një pyetje: - Së pari, nuk është publikuar promo e spektaklit të sotëm siç ndodh gjithmonë, së dyti, në shtëpi nuk është dërguar asnjë zarf lidhur me lojërat e javës siç ndodh në çdo fillim jave dhe së treti, familjarët e banorëve janë të shqetësuar për jetën e tyre. Edhe pse publikisht nuk ka pasur reagime, ka zëra që thonë se shumë kanë kërkuar daljen e familjarëve të tyre.

Kujtojmë se produksioni vendosi shtyrjen e reality-showt me një muaj, duke lajmëruar finalen në 6 maj.

B.K./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • daku: 29/03/2023 17:47

  me mire mbylleni se shtetin shqiptar po kthehet ne shtet islamik

  Përgjigju
 • Ethem Lalaj: 29/03/2023 10:40

  Mbylleni Atë WC të ndyrë.Populli fukara nuk e ka mëndjen tek gjokset e prapanicat lakuriqe.TCH është kthyer në gazi botës më keq se Holliwod i 100 shekujve më parë. -Kështu veprohet kur TCH e drejtojnë fëmrat adoleshente në sherr për pronësi. -Të mbyllet edhe PËRPUTHEN se po lihet nam duke çakërdisur RININ E DROGËS,PROSTITUCIONIT,BRAKTISJES SË PUNËS,MËSIMIT,EDUKIMIT ..!

  Përgjigju
 • Dora d'istria: 29/03/2023 07:41

  Shporruni me gjithe BB tuaj se na i shpifet qe paci faqen e zeze se slate slane gje pa bere si ju te produksionit e si ata karagjozet brenda e luizrat e kiarat tuaj. Po sthone kot njeriu per leke ja shet shpirtin djallit. Ngushellime familjes se te ndjerit Pal qe vajti kot per hir te ca faqzinjeve. Rrofte demokracia????????

  Përgjigju
 • Bab: 29/03/2023 02:07

  Mbylleni ate show,vetem te këqija i sjell vendit. Lerine njerzit të merren me punë jo me budallëqe,gjithe ditën duke pare rrumpalla ne tv,shumë keq sa poshtë ka rënë shoqeria,dikur krenohesh me veten tonë,sot nuk respekton fëmija prindërit.

  Përgjigju
 • Arton: 28/03/2023 21:51

  Asgje nuk mbyllet. Show must go on. Ndersa per ju qe komentoni se te rinjte po prishen nga emisionet televizive beni mire te kontrolloni smartfonet e femijve tuaj.

  Përgjigju
 • Scutari: 28/03/2023 21:21

  Edhe kur u aksidentua Tani i Topit, BB nuk u ndërpre....

  Përgjigju
 • Vin: 28/03/2023 20:55

  do zoti mbyllet ky program trash qe i çmendi arnautet

  Përgjigju
 • AltinTop: 28/03/2023 20:09

  Uroj te jet i fundit BB ne shqiperi! Bashke me programe te tjera anti-vlera per publikun.

  Përgjigju
 • topleshi: 28/03/2023 19:36

  mbylleni kete mut degjenerate emission qe helmon rinine stimulon nashtrimin

  Përgjigju
 • KOMITETI I MALEVE: 28/03/2023 19:23

  MBYLLENI KETE PROGRAM TE DEGJENERUAR ,,,PER 3 DITE ,,SEPSE KY EMISION PO NA PRISH VAJZAT,,CUCAT TONA,,,,NDRYSHE DO VIJME DHE DO JU SHKREHIM JO KALLASH POR 5 KARIKATORE ME MITRALOZE MBI KETE EMISION TE NDYRE......

  Përgjigju
 • Emri: 28/03/2023 19:22

  Mos.... Jo.... mos na i bëni këtë!

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League