Donald Veshaj i bën premtimin e papritur Beatrixës: Emrin tënd do e bëj tatuazh

Donald Veshaj i bën premtimin e papritur Beatrixës: Emrin tënd do e bëj tatuazh

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Aktori Donald Veshaj, i cili është i apasionuar pas tatuazheve, të cilat i ka thuajse në të gjithë trupin ka ndërmend të bëjë edhe një tjetër.

Kur po bisedonte me Beatrix në oborrin e shtëpisë së 'Big Brother Vip', kjo e fundit shprehu dëshirën që një tatuazhist të vinte në shtëpi.

Ndërsa Donaldi i tha se edhe nëse nuk vjen tatuazhisti, do të bëjë tatuazh emrin e saj kur të dalin jashtë 'Big Brother'.

Kujtojmë se Donaldi i ka bërë Fifit një premtim se do të bëjë një tatuazh edhe për të, ku do të shkruajë në dorë “Filoqyl”, ashtu siç e thërriste ai.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, zjarrfikësit në vendngjarje

Përfshihet nga flakët banesa në Korçë, zjarrfikësit në vendngjarje