Donaldi e pyet për kë ka fantazuar brenda shtëpisë, Beatrix bën veprimin që nuk pritej, mesazhi që iu dha banorëve

Donaldi e pyet për kë ka fantazuar brenda shtëpisë, Beatrix bën veprimin që nuk pritej, mesazhi që iu dha banorëve

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj

Pas dushit që bënë bashkë në shtëpinë e Big Brother, Donaldi dhe Beatrix i kanë shtuar më shumë dyshimet se mes tyre ka nisur të ketë diçka.

Në një sfidë të organizuar nga “Vëllai i madh”, Beatrix iu drejtua pyetja se cili është emri i banorit që ka fantazuar brenda shtëpisë

“Mund të kem pasur nja dy…”, tha ajo ndërsa Donaldi insistoi që të thonte një emër: “Hë thuaje kushdo që të jetë”.

Pas kësaj, Beatrix i dha dorën Donaldit duke nënkuptuar se ka qenë ai për të cilin ka fantazuar. Të njëjtin veprim bëri dhe Donaldi kur u pyet se cila banore e tërheq seksualisht duke i dhënë dorën Beatrixës.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Peshku teorikisht i shëndetshëm, po praktikisht? Studiuesit: “Ja ujërat më të ndotura në Shqipëri dhe cilat janë pasojat për ata që konsumojnë peshk të kontaminuar”

Peshku teorikisht i shëndetshëm, po praktikisht? Studiuesit: “Ja ujërat më të ndotura në Shqipëri dhe cilat janë pasojat për ata që konsumojnë peshk të kontaminuar”