Donaldi vendos të çojë fansat në udhëtim! Pse nuk shkon ai me Trixën?

Donaldi vendos të çojë fansat në udhëtim! Pse nuk shkon ai me Trixën?

Beatrix dhe Donald

Donaldi ka vendosur të çojë ndjekësit në një udhëtim! Udhëtimin e fituar në BBV, Donaldi ka vendosur ta dhuroi në një “giveaway”.

Kujtojmë se bëhet fjalë për një tur drejt 7 destinacioneve, të cili dëshiron t’ia dhuroi një çifti që për një arsye apo një tjetër nuk mund të bëjnë vetë një udhëtim të tillë.

“Gjithmonë bashkë, asnjëherë vetëm”, e ka mbyllur postimin Donaldi, i cili e ktheu këtë shprehje në një moto edhe pas vizitës në shtëpinë e fëmijëve që u ndihmuan nga të ardhurat e pikturës së shitur prej tij në festat e nëntorit.

Pyetja është...pse Donaldi nuk do të shkojë me Trixën? A janë ndarë ata përfundimisht?

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Operacioni 'Vjosa e pastër 3' në Fier, dëmtuan zonën e mbrojtur duke marrë inerte, 2 të arrestuar