Rektorja Suzana Guxholli rrëfen në ‘E Ardhmja është vajzë’ rrugëtimin e vështirë të jetës

“E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin erdhi këtë të shtunë me histori jete nga ato që të mbajnë mbërthyer pas ekranit.

Suzana Guxholli tregoi hap pas hapi esencën e jetës, rrugëtimin e gjatë, të vështirë e të bukur të jetës.

Glidona Daci, gazetarja e kronikës ndan me publikun ndodhitë më të rëndësishme të jetës. Çfarë ndodhi pas videos virale gjatë transmetimit live të saj?

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky

Sekretari i Mbrojtjes së Mbretërisë së Bashkuar viziton Kievin dhe takohet me Zelensky