Emocione të forta në ‘E ardhmja është vajzë’! Brigitte Pitarka tregon si ngjiti hapat e karrierës, Silvi Tafaj rrëfen si duhet të luftojë për shëndetin e të bijës

Këtë puntatë në “E ardhmja është vajzë” në Report Tv pati emocione të forta që vetëm vajzat dinë ta japin.  

Brigitte Pitarka, e bukur, ambicioze, e fortë tregoi hapat e shkëlqyer në karrierë dhe forcën e një vajze pas humbjes së nënës së saj.

Silvi Tafaj hapi zemrën dhe ndau me publikun emocionet më të mëdha të një nëne që i duhet të luftojë për shëndetin e vajzës së saj.

Rrëfime burrneshash u transmetuan sonte në orën 21:00 në ekranin e Report Tv në emisionin “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

A.M./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Përplasjet në Veri, Vangjeli: Krahas të drejtës, Kosova tregoi një akt të pashembullt force

Përplasjet në Veri, Vangjeli: Krahas të drejtës, Kosova tregoi një akt të pashembullt force