Rrëfimet në 'E ardhmja është vajzë'! Konsulentja e parë shqiptare tregon rrjedhën e jetës, autorja zbulon si e la Italinë për Shqipërinë

Dy histori vajzash të forta u prezantuan në Report Tv në emisionin ‘E ardhmja është vajzë’ me Ermira Çaushollin.

Klodi Mengri, konsulentja e parë shqiptare e imazhit tregon me delikatesë si ka rrjedhur jeta e saj mes së bukurës, mëmësisë dhe dashurisë për jetën.

Elona Jolla tregoi si e la Italinë për Shqipërinë pas një sfide të fortë që i ndodhi atje. Ajo zbuloi se si arriti të gjente forcën për të ecur përpara.

Këto histori u transmetuan këtë të shtunë në ekranin e Report Tv në orën 21:00.

A.M./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Yll i diktaturës së proletariatit: 30/04/2023 07:54

    Shqipëria ky fanar ndriçues në errësirën e Europës bën që pjesa e iluminuar e kombit të kthehet përsëri në Shqipërinë tonë të dashur.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Nga Korça në Kukës arrestohet kuksiani që do transportonte me furgon 27 emigrantë! 'Bileta' 200 - 400 euro

Nga Korça në Kukës arrestohet kuksiani që do transportonte me furgon 27 emigrantë! 'Bileta' 200 - 400 euro