E frikshme, leopardi hynë në shkollë ‘alarm paniku’ në Indi, lëndohet një djalë (VIDEO)

Një leopard është futur në ambientet e një shkolle në Indi, duke lënë të lënduar një prej studentëve.

Në pamjet e siguruara nga kamerat e shkollës, shihet teksa leopardi sikur të ishte në ambientin e tij të zakonshëm lëviz në një klasë.

Ngjarja është regjistruar në Aligarh, në Indi duke shkaktuar kaos dhe panik në shkollë.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta ia dedikon një këngë dashurisë për Elgitin

Në ditën e tyre më të veçantë, Klea Huta ia dedikon një këngë dashurisë për Elgitin