E lidhur me aktorin e humorit? Moderatorja: Pas orës 12 fle me ...

Divorci i moderatores Bora Zemani ishte në qendër të medias për një kohë të gjatë. Tashmë që ka kaluar kohë nga ajo ngjarje, bukuroshja shqiptare po përflitet për një lidhje të re dashurie. Aludimet kanë bërë bashkë Borën me aktorin e humorit Donald Veshajn.

Në spektaklin  “ E Diell” Bora u ngacmua lidhur me temën, por moderatorja nuk kundërshtoi me zë të plotë.

“Pas orës 12 të natës unë fle me Arborin se është ende i vogël” tha duke qeshur Zemani.

Mbetet sërish në pikëpyetje nëse ata janë bashkë a jo. Ndërsa periudhën e divorcit moderatorja e ka cilësuar si më të vështirën, madje si një dështim në jetën e saj dhe se nuk e ka humbur ende besimin tek dashuria.

 

 

A.P./Shqiptarja.com
Komento