'E turpshme, s'mund ta bëjë dikush këtë', revoltohet Bora Zemani

Bora Zemani

Bora Zemani

Moderatorja Bora Zemani është revoltuar së fundmi me një faqe që është hapur në 'Instagram' në emër të të birit.

Zemani e revoltuar kërkon që të gjithë t'i bëjnë report dhe se kjo gjë është e turpshme.

“Ky nuk është insta i Arborit! Ju lutem bëni report! Nuk mundet dikush të hapi një faqe fëmije dhe aq më tepër të flasi në emër të tij! E turpshme!, - ka shkruar Zemani.

Bora Zemani aktualisht është moderatorja më e dashur dhe më e përfolur në mediat rozë. Kjo pas historisë së dashurisë me aktorin Donald Veshaj.


Story i publikuar nga Bora Zemani

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Vlore: 22/01/2022 21:22

  Sa gjera te turpshme zinxhir beni ju e dashur duke ndikuar negativisht ne jetet e njerzve qe ju ndjekin.por se vrisni shume me djen sepse mbishni xhepat me lek me keto gjera zinxhir te turpshme.e kur ju preket dicka personale pivate e familjare ashtu si prekni me paturpesine tuaj cdokend ngriheni e bertisni me te madhe.ky eshte turpi me i madh i te gjithe juve Vip(rrypave) jeni turpi me i madh i shoqerise tone.

  Përgjigju
  • Himarjoti shqipfoles: 22/01/2022 21:48

   Bravo! Kur ofendon viktimen, krijon pershtypjen se shoqeria shqiptare eshte injorante. Shume taktik e bukur. Supen sot e ke me dy kocka shtese.

 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se Presidenti i ri do të jetë një prej emrave të propozuar nga opozita?×

Lajmi i fundit

John

10 mln euro grante për Start Up-et për sipërmarrësit e rinj, ministrja Bilali në ‘Pa Protokoll’: Aplikimet të hapura që nga 16 maji, ja 3 kategoritë që përfitojnë