Egla probleme me shëndetin, mund të largohet nga Big Brother Vip

Egla probleme me shëndetin, mund të largohet nga Big Brother Vip

Aktorja Egla Ceno ka pasur probleme me shëndetin. Ajo është shfaqur me serum në dhomën e gjumin teksa merr ndihmën e nevojshme nga mjekët.

Vëllai i Madh përmes një zarfi të lexuar nga Juli iu bën me dije se do të ketë një lajmërim tjetër në lidhje me rrugëtimin e saj në BBV.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Shënoi autogol dhe gol, vëllai i Gjasulës shpërthen në lot pas barazimit në shtesë kundër Kroacisë

Shënoi autogol dhe gol, vëllai i Gjasulës shpërthen në lot pas barazimit në shtesë kundër Kroacisë