Elgit Doda i del në krah Donaldit: Shihni punët tuaja, mos u merrni me dynjanë, lepurusha

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj

Situata që po ndodh mes Donald Veshajt dhe Bora Zemanit ka rrëmbyer vëmendjen e opinionit publik, ku nuk mungojnë as komentet nga personazhet e showbizit shqiptar.

Kësaj here ka qenë këngëtari Elgit Doda, i cili ka komentuar situatën në të cilën ndodhet miku i tij Donaldi.

“Ama një punë e bëjmë mirë ne shqiptarët. Gjykimi. Ps: Vreni mer punët e juaja, mos u merrni me dynjanë. Lepurusha”, shkruan Elgiti.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha apo Berisha, sipas jush kush e ka mbështetjen e anëtarësisë së PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Ministrja gjermane për Europën viziton nesër Maqedoninë e Veriut, pasnesër Tiranën: Gjermania pro negociatave, hapini menjëherë