Ëndrra janë, mbase edhe dalin…

Lulzim Basha/ Foto e publikuar nga Astrit Patozi

Të gjithë hallexhinjtë e botës kanë të përbashkët se urojnë me gjithë shpirt që të bëhet më mirë.

Të varfërit luten që të bëhen një ditë të pasur, të sëmurët rëndë i falen Zotit që të shërohen, të burgosurit shpresojnë gjithmonë t’i kapë amnistia dhe të lirohen, e kështu me radhë të tjerët.

Ndërsa Lulzim Basha paska uruar sot në facebook që të vijnë vetë zgjedhjet e parakohshme.

Nuk e kanë keq, se ëndrra janë, mbase edhe dalin.

m.v./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Arrestimi i Henri Çilit, a mendoni se po fillon të veprojë drejtësia e re?

Komento

Komente

 • MARIO: 17/02/2020 23:45

  Te komentosh per Lulin eshte ti harxhosh baterine celit me kot..Burre me IDIOT dhe idiot me nam.Nuk ka pasur ky vend Idiot i thencin se milionat e eurove i perlau.Kryetar e beri Saliu.nga parlamenti i hoqi.nga drejtimi i bashkive po.Dhe vertet prisni nga ky njeri.

  Përgjigju
 • Lulushka dhe Patosi: 07/02/2020 00:58

  Si Si pame njehere te mernin Lopaten .. Por vetem Bla Bla Bla ,,dhe me Taksat e Militanteve barge boshe,,Se japin djersen dhe Qindarken per keta qe te lulezojne me Familien e tyre ne Jete lluksi...

  Përgjigju