POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Ermal Mamaqi i pa përmbajtur,  ‘i vërsulet’ Amit dhe e pushton më puthje e përqafime

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka fetsuar ditën e lindjes. Ai nuk e fshehu për asnjë çast lumturinë për ditën e tij më të rëndësishme. Ndau në rrjetet sociale çastet e bukura të festimeve, por ajo që u cilësua si më epikja është video që regjistroi enkas për partneren e tij Amarda Toskën. Teksa ajo është pamendje Ermali shkon më vrap t'a puthë dhe përqafojë, ndërsa Ami ende nuk kupton se çfarë po ndodh.

 "Jam i lumtur...

Në jetë, kam kuptuar se më e rëndësishme se të kërkosh gjërat që do, është të vlerësosh ato që ke.

Jam falenderues për çdo minutë të jetës time.

Faleminderit për urimet tuaja dhe faleminderit që më lejoni të jem pranë jush nëpërmjet vëmëndjes që më jepni.

Ju dua", shkruan Ermali në videon që po bën xhiron e rrjetit.

A.P./Shqiptarja.com
Komento