Ermali dhe Elvana në Kanë! Aktori bëhet 'gazi i botës' , publikohet video epike

Aktori i humorit Ermal Mamaqi i shoqëruar nga këngëtarja Elvana Gjata kanë kaluar në tapetin e kuq në Festivalin Ndërkombëtar të Filmit në Kanë. Pas suksesit në vend por dhe me një renditje të lartë në Zvicër, para pak ditësh, Ermali tregoi se posteri i “Dy gisht mjaltë” do të shfaqej edhe në Festivalin e Kanës.

Ermali ka ndarë një video të kalimit të tyre para fotografëve, por ka rënë në sy momenti kur Ermali pengohet teksa ngjitet nëpër shkallë dhe tenton të ndihmojë Elvanën me fustanin.


“Hajt për hajër me ndonjë çmim ishalla! ‘2 gisht mjaltë’ së shpejti edhe në Angli, Itali, Greqi dhe Amerikë. E bëra vetë rrëzimin për syrin e keq”, -ka shkruar me humor Ermali, pasi në video shfaqet teksa pengohet te shkallët.

 

A.P./r.k./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Shum rena n shqiperi: 20/05/2019 17:40

  Kjo sesht n kane kjo esht genjeshter e tyr 50 euro regjistrim cdo kush mund shkoje

  Përgjigju
 • Shqiperia!: 20/05/2019 12:46

  Po pse shani o njerez te vegjel.. ahhh sa te vegjel jeni!!!! Ata kane arritur shume ne jete Qe cdo kush i ka zili, po ju jeni ca kurva pazari dhe ca zhulsja te pa lare qe jeni ne ndonje lloto per momentin Dhe ne ndonje hotel duke thithur cdo gje qe ju ofrohet... Po kta dhe shume si kta jane nderi shqiperise, Qe po na njohin, se as ne harte se dinim se ku binim Po mos te ishte sporti dhe arti. Po ju vazhdoni programin.. shume keq me vjen per ju Se jeni bere dhe maxhorance...pupupu

  Përgjigju
  • Babajot: 22/05/2019 19:54

   Ama koqe kanari qenke ti

  • Great: 20/05/2019 18:12

   Shpresoj te ngelesh minorance ti se paske intelekt shum te larte per kete bote.Per me teper shije artistike shume te mprehta dhe njohes shume i forte i efektit qe japin kto te dy duke ngjitur shkallet ne Kane se po te mos i kishin ngjitur rrezik do ishim harruar ne si shqiptare.Shpresoj qe tkuptosh qe po tallem dhe nuk eshte lavderim o kokebosh i pervuajtur.

 • Ypp xhixhi.: 20/05/2019 12:38

  Çudi si nuk paska mbathur atlete,Siç ben miku tij i ngushte Rama.Nga familjar i nje deputeti ne festivalin e kanes.

  Përgjigju
 • shoku: 20/05/2019 12:09

  Ca karagjozi, komplet injorant me cader ne dore.Nuk ja vari asnjeri sa turp.

  Përgjigju
 • Fredi: 20/05/2019 11:14

  Fshatarë!

  Përgjigju
  • majk: 21/05/2019 10:01

   boll ore fredi rrenja

  • Fredi: 20/05/2019 19:29

   Ik ore fshatar!

  • vjeshta: 20/05/2019 12:38

   Fshatarët ta.... motrën!!!

 • Justice: 19/05/2019 18:43

  A e kuptoni qe jeni te tepert aty?

  Përgjigju
 • Injorant: 19/05/2019 16:20

  Bythgrisuri...bythgrisur mbetet....kur pleshtat shkojne per qoke te mbreti!

  Përgjigju
  • majk: 21/05/2019 10:02

   e vertete ashtu eshte

  • majk: 21/05/2019 10:01

   hahahahahah e more