FOTO/ 5 njerëz guxuan të transformonin vetullat e tyre dhe rezultatet janë mahnitëse

Një tipar kaq i vogël si vetullat mund të ndryshojë vërtet pamjen e fytyrës tuaj. E kjo gjë është vërtetuar nga shumë persona që vendosën të përdornin 'fuqinë' e kozmetikës, për t'i bërë vetullat e tyre më ekspresive dhe për të 'fituar' një pamje tjetër.

'Bright Side' ka publikuar disa foto të këtyre personave dhe ndryshimi është befasues.

 

J.SH./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Reciprociteti me Serbinë, Kosova ndalon nga sot hyrjen e automjeteve me targa serbe në vend