FOTO/ Kjo është makina që Eduart Lamaj përdori në atentatin në Laç, u gjet e braktisur në periferi të Tiranës

1592984424_golfinevarsje.jpg

Kjo është makina që Eduart Lamaj dhe tre bashkëpunëtorët e tij Ilir Xhepaj, Elson Alija dhe Klaudio Perkola kanë përdorur për ekzekutimin e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në Laç. Makina mjet tip 'Golf 5' u gjet e fshehur nga autorët në periferi të Tiranës.


Lajmi kryesor:

Njëri shofer, tjetri me Lamajn në krah, i treti 'roje'/ Autori 'zbërthen' grupin: U kërkova ndihmë 3 shokëve (njëri djali i një polici), pronari i hotelit s'më jepte borxhin e drogës


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e PD-së për përsëritjen e zgjedhjeve ne 9 qarqe?×

Lajmi i fundit

John

I pranishëm edhe Ditmir Bushati, Rama-deputetëve: Skuadra jonë ka fituar falë jush! PS e vetmja forcë që ndryshon edhe kur fiton