Foto sexy me bikini! Olta Gixhari qenka shëndoshur dhe ndjekësit çfarë nuk i thanë (Foto)

Olta Gixhari është një nga aktoret më sexy. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga pushimet e saj larg Shqipërisë, por pa treguar destinacionin.

Një prej fotove është mjaft tërheqëse kur Olta shfaqet me bikini dhe tenton të kalojë një litar. Bukuroshja shqiptare është sulmuar nga komentueseit, pasi është shëndoshur dhe i duket celuliti.

Gjatë këtyre pushimeve Olta është kujdesur të mos postojë shumë foto me bikini, por kanë dominuar ato me ngjyrë të zezë. Olta i ka injoruar komentet negative ndaj saj.

2/5
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

SHBA/ Nuk besonte se ekzistonte, koronavirusi i merr jetën të riut që shkoi në festën 'COVID-19'! Fjalët e fundit që i tha doktorit