VIDEOLAJM/ I qeshur para gjykatës, momenti kur Florjan Përvathi përshëndet me dorë familjarët

 

Florjan Përvathi pak para se të hynte në gjykatë për të marrë vendimit, është shfaqur i buzëqeshur dhe ka përshëndetur familjarët e tij.

1643289666_PERVATHI.jpg


Lajmi kryesor:

VIDEO/ I buzëqeshur, momenti kur Florian Përvathi qetëson familjarët, i përshëndet me dorë! Gjykata e lë në burg, avokati: Rasti i parë që kemi dy viktima


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po dështon zgjedhja e Presidentit me konsensus?×

Lajmi i fundit

John

Moska po vlerëson shkëmbimin e të burgosurve në Azov me aleatin kryesor të Putinit