FOTOLAJM/ Provokim serb në Botëror, futbollisti i Juventus bën gjestin e turpshëm

FOTOLAJM/ Provokim serb në Botëror, futbollisti i Juventus bën gjestin e turpshëm

Gjesti i turpshëm i Vlahovic

Serbia dhe Zvicra barazuan 2-2 në pjesën e parë të Kupës së Botës, me ndeshjen që vlen për grupin G. Goli i dytë për serbët u shënuan nga Vlahovic, me sulmuesin e Juventus që festoi duke provokuar kundërshtarët dhe tifozët duke i treguar gjenitalet.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Zvicra dhe shqiptarët 'i presin biletën' Serbisë për Beograd! Xherdan Shaqiri shënon gol, tensione mes Xhakës e serbëve në fund (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça