FOTOLAJM/ Puthja e Katar 2022, tifozët mbushin me lëvdata Hakimin! Futbollisti i Marokut: Luftoj për familjen

Puthja që Hakimi i dha nënës së tij dhe e kundërta pas ndeshjes së Botërorit Marok-Belgjikë ka marrë shumë vëmendje.

Ajo është pëlqyer pamasë dhe pas ndeshjes së fituar nga afrikanët ka folur vetë futbollisti, i cili luan me Paris SG në Francë. Hakimi është shprehur se ‘nëna pastronte shtëpinë, ndërsa babai ishte një shitës ambulantë. Tani unë luftoj për ta’.

Ne.k./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Po transportonte cigare kontrabandë për t’i shitur në dyqanin e tij, arrestohet 36-vjeçari në Devoll

Po transportonte cigare kontrabandë për t’i shitur në dyqanin e tij, arrestohet 36-vjeçari në Devoll