Fotolajm/ Rama nga Gjirokastra, rekord numri i qytetarëve që e kanë ndjekur takimin online

Kryeministri Edi Rama sot nga Gjirokastra

Kryeministri Edi Rama gjatë pasdites së sotme ka zhvilluar një takim përmbyllës me banorët e Gjirokastrës.

Në takimin e zhvilluar pavarësisht se numri i qytetarëve të pranishëm ishte i madh, të gjithë kanë respektuar masat anti-COVID dhe distancimin social.

Jo vetëm banorët e pranishëm të zonës kanë ndjekur takimin e kryeministrit por një rekord qytetarësh, plot 25 mijë e 900 e kanë ndjekur atë online.


Lajmi kryesor:

Rama: Kush voton LSI-PD merr 69, numrin e djallit! Derrin maç do marrin, Ilirin lart dhe Saliun poshtë, ose e kundërta! Ky shi paralajmëron breshërinë e votave për PS!


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Mbrojtja e territorit, ju duket i drejtë dënimi deri ne 15 vite burg për ata që ndërtojnë pa leje?×

Lajmi i fundit

John

Grida Duma i del në mbrojtje Bashës, sulmon Arben Imamin: Nuk e njihja, por e mbrojta në 2013 kur Rama donte ta fuste në burg