Fotolajm, Veliaj braktis makinën
preferon pedalimin me biçikletë

Fotolajm, Veliaj braktis makinën<br />preferon pedalimin me biçikletë
Pas prezantimit të projektit të ri për sheshin “Skënderbej”, kryetari i bashkisë Tiranë, Erion Veliaj preferoi të pedalojë një biçikletë për vijuar lëvizjen përgjatë sheshit.

veliaj me biciklete

Prezantimi i projektit u bë mesditen e sotme dhe në ceremoni mori pjesë dhe kryeministri Edi Rama.

Redaksia Online
(m.b/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim