FOTOT/ Vranë njëri-tjetrin pas konfliktit për motive të dobëta, këta janë dy viktimat e ngjarjes së sotme në Kavajë

FOTOT/ Vranë njëri-tjetrin pas konfliktit për motive të dobëta, këta janë dy viktimat e ngjarjes së sotme në Kavajë

1684699850_ok.jpg

Edmond Gosa në të majtë dhe Altin Rexha në të djathë janë dy viktimat e pasdites së sotme në Kavajë pas një sherri për motive të dobëta me njëri-tjetrin. Shkaqet e konfliktit janë ende të paqarta por dyshohet se përplasjet mes tyre kishin isur para tre ditësh dhe ditën e sotme ishin takuar për t'u sqaruar por që fatkeqësisht nuk rezultoi kështu. 


Lajmi kryesor:

Përplasje me thika dhe armë zjarri në Kavajë, 2 viktima, njëri kishte përdore fëmijën! Konflikti nisi 3 ditë më parë, sot u takuan për 'sqarim' (EMRAT)


B.V/LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A merr fund kriza në PD me zgjedhjen e kryetarit të ri më 29 korrik?×

Lajmi i fundit

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League

VIDEO / 3 gola në pjesën e dytë, West Ham mund Fiorentinën në finale dhe fiton Conference League