Gentian Zenelaj dhe Alban Musa, dy sozitë përballen në emisionin ‘Rreze Dielli’ (foto)

Gentian Zenelaj, aktori i ndjekur i humorit ka qenë i ftuari i radhës në emisionin “Rreze Dielli” në “Report Tv”. Ai foli për transportin publik në Tiranë dhe për idenë e lëvizjes me biçikletë si detyrim.

Përveç të tjerash, ajo që ra në sy ishte ngjashmëria e aktorit të humorit me moderatorin e emizionit “Rreze Dielli”, Alban Musa. Këtë e ka kuptuar edhe vetë moderatori dhe e ka shprehur në një foto të publikuar në rrjetet sociale.

Foto e publikuar nga moderatori Alban Musa

“Po që ngjajmë…imagjinoni Gentin me syze ose mua pa syze,”- shkruan Musa krahas fotos ku shihet me Gentin.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?

Komento