Hiqet brava, thyhet xhami, hapet me forcë dera e bashkisë së Kamzës, futen të zgjedhurit e rinj

1565186539_Hapetdera.jpg
Dera kryesore e bashkisë së Kamzës është hapur me forcë nga të zgjedhurit e rinj ashtu sikur ka ndodhur në disa prej bashkive të tjera që drejtoheshin nga përfaqësues të opozitës. Report Tv sjell pamjet nga bashkia e Kamzës, ku u hoq brava me forcë, ndërsa gjatë momentit të hapjes së derës janë thyer xhamat. Të parët që kanë hyrë kanë qenë kryetari i këshillit bashkiak, këshilltarët, por edhe militantë të PS-së. 
1565187434_xhamiithyer.jpg

Heqja e bravës dhe xhamat e thyer të derës kryesore të bashkisë Kamëz


Lajmi kryesor:

Bie Kamza, Mziu boshatis zyrën dhe dorëzohet, Suli i heq karrigen: Tre vendimet e para! (Pamjet si u hap dera)


  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Gjykata Kushtetuese do e shkarkojë presidentin Meta ?×

Lajmi i fundit

John

Nesër studentët kthehen në auditorë, Ministria e Arsimit: Vaksinohuni, qëllimi nuk është të nxjerrim vetëm shkencëtarë por edhe qytetarë