Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

Hetimet për Arben Ahmetajn, SPAK sekuestron vilën ku banon ish-zv. Kryeministri! Në pronësi të bashkëjetueses Erjola Hoxha

1678459066_finalprojekt.00013305.Still018.jpg

SPAK ka sekuestruar vilën në Hamallaj, në pronësi të bashkëjetueses së Arben Ahmetaj Erjola Hoxha. Në këtë vilë jeton edhe ish-zv. kryeministri, aktualisht deputet socialist.


Lajmi kryesor:

Ahmetaj nën hetim, pas kontrollit SPAK sekuestro preventive vilave të bashkëjetueses dhe ish-gruas së deputetit! Bllokohen fatura dhe sende personale


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

Arrestohet kryetari i Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc në Luginën e Preshevës se lejoi shfaqje teatrale të financuar nga Kosova

Arrestohet kryetari i Shtëpisë së Kulturës në Bujanoc në Luginën e Preshevës se lejoi shfaqje teatrale të financuar nga Kosova