Humbën kundër Francës, Hysaj: Ne po rritemi akoma, ata janë çuna me famë botërore

Humbën kundër Francës, Hysaj: Ne po rritemi akoma, ata janë çuna me famë botërore


Pavarësisht humbjes në ndeshjen inauguruese kundër Francës, Hysaj shpreh shprese te kjo kombëtare. “Po të rezistonim dhe pak, do bënim më mirë si në pjesën e dytë. Ato dy raste, ndikuan në humbjen e ekipit. Besoj se jemi një ekip i mirë dhe po rritemi. Treguam që jemi një ekip që mund të luftojmë me të gjithë, që të sistemojmë problemet e fillimit. Franca nuk na trembi, por është kënaqësi të luash ndaj këtyre çunave me famë botërore”.


Lajmi kryesor:

Shqipëria pa trajner, Reja: Kontrata më përfundoi, tani vendos Duka! (Reagimet e lojtarëve pas Francës)


  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë