POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

I tërbuar nga xhelozia, banori i Big Brother rreh të dashurën përpara kamerave (Video)

Banori i Big Brother teksa rreh të dashurën e tij

Xhelozia ka qenë gjithmonë një nga shkaqet e konfliktit mes çifteve, por nuk kanë qenë të pakta rastet kur debati ka kaluar limitet dhe ka avancuar në dhunë. Një skenë mjaft e dhunshme ka ndodhur në spektaklin e “Big Brother” në Rusi teksa një nga banorët ka rrahur të dashurën e tij, Rozalia Raison.

34-vjeçari Andrey Shabarin arriti në këtë pikë pasi e pa që 21-vjeçarja përqafoi një mashkull tjetër. Përpara kamerave Andrey e sulmoi duke i shkulur flokët dhe duke e goditur me shkelma në trup, ndërkohë që një tjetër u mundua t'i ndante.

Rozalia bërtiste gjatë gjithë kohës me të madhe, ndërkohë që as konkurenti tjetër nuk mundi t’I ndante.

 

fl.mi.
Komento