I tha ‘lamtumirë’ politikës, ish-kryeministrja e Finlandës tani ‘shfrenohet’ nëpër koncerte

I tha ‘lamtumirë’ politikës, ish-kryeministrja e Finlandës tani ‘shfrenohet’ nëpër koncerte

Ish-kryeministrja Sanna Marin

‘Do të doja të kisha një jetë më të qetë’, tha Sanna Marin kur dha dorëheqjen si kryeministre e Finlandës disa muaj më parë. 

Pas divorcit edhe nga bashkëshorti, 37-vjeçarja duket se po shijon jetën e saj beqare, nëpër koncerte.

37-vjeçarja publikoi disa foto ku tregon se po argëtohet me miqtë e saj në Festivalin Flow, një festival muzikor treditor në Helsinki.

Ish-kryeministrja tashëm shihet se po shijon jetën e saj pa përgjegjësi dhe detyrime politike. Në fakt, siç tha ajo, ky është “pushimi i duhur veror” i saj i parë pas shumë kohësh.‘Këtë verë bëra një pushim të rregullt veror për herë të parë pas pak kohësh’ shkroi Marin në Instagram javën e kaluar. 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)

Gjakoset Armando Broja, sulmuesi debaton me arbitrin dhe nuk pranon të dalë nga fusha (VIDEO)