I veshur sportiv dhe i buzëqeshur, Meta poston foto ‘me çunat e Saukut’: Një paradite frymëzuese

Presidenti Ilir Meta me

Presidenti Ilir Meta i veshur sportiv dhe i buzëqeshur, përmes rrjetit të tij social Facebook ka postuar një foto me të rinjtë e Saukut.

Meta e ka cilësuar paraditen e sotme si frymëzuese pasi e kaloi me “çunat e Saukut” siç shkruan ai.

 

 

Meta kohët e fundit ka zhvilluar shumë takime me qytetarët duke i bërë apel të votojnë më 25 prill.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarja e Kavajës, sipas jush si do të jenë ditët e fundit të fushatës elektorale?

Komento

Komente

  • Like: 01/03/2021 01:23

    Ky trapi eshte k..e fare kujton se me fotot qe ben majtas djathtas do te rrije ne pushtet. Biruca po te pret ty o koke lope, mona surrat kali, salqeni e soj e sorollop

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Mjeshtri i instrumenteve frymore në Lezhë Gjovalin Ndreca u bie 7 veglave, e nisi karrierën 12 vjeç: Kam marrë 57 dekorata