Infektohet me COVID familja gjermane në Pogradec

Tre raste me COVID janë shënuar në qytetin e Pogradecit ditën e sotme. Të infektuarit janë të tre anëtarë të një familje, shtetas gjermanë. Infektimi i tyre mendohet të jetë marrë nga kryeqyteti. Tre anëtarët e familjes gjermane janë pjesë e një fondacioni dhe prej vitesh jetojnë në Pogradec. Në Pogradec tashmë janë 13 raste me COVID në total.


Lajmi kryesor:

72 viktima/ Sot 3 humbje jete, rritje rekord, 90 raste me COVID, shtrohet foshnja e parë! Mbyllet minibashkia 2 në Tiranë, infektohet familja gjermane në Pogradec


d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se duhet të ketë ndryshime të ministrave të kabinetin qeveritar në muajin shtator?×

Lajmi i fundit

John

Kush është 30-vjeçari i plagosur me thikë në Fushë Krujë, së bashku me të atin