Ish-volejbollistja shkodrane humb jetën nga koronavirusi

Sot e humbën betejën me COVID-in 4 pacientë, mes tyre një nga Shkodra. 57 vjeçarja nga Shkodra e cila ndërroi jetë është Gonxhe Rexhepi, ish-volejbolliste e Vllaznisë. Pasi zbuloi se ishte e infektuar dhe gjendja u rëndua, Rexhepi u transportua te Infektivi, por pavarësisht punës së mjekëve nuk mundi që të mbijetonte.


Lajmi kryesor:

Dita e dytë rresht me 4 humbje jete! Vdes ish-volejbollistja shkodrane, 83 raste të reja, Sanatoriumi nis përgatitjet për t'u rikthyer në spital COVID


Ora 19:29
Kush është volejbollistja që ndërroi jetë nga COVID-19?

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

1 / 6

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

2 / 6

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

3 / 6

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

4 / 6

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

5 / 6

Ish-volejbollistja Gonxhe Rexhep

6 / 6
d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?×

Lajmi i fundit

John

Eugert Lazaj vrau veten! Flasin prindërit: U fiksua gjatë karantinës, thyente telefona, kërkoi grila të ngurta se thoshte ka njerëz jashtë shtëpisë!