Ish-ministri i Financave Anastas Angjeli rezulton pozitiv me koronavirus

Anastas Angjeli

Ish ministri i Financave Anastas Angjeli ka rezultuar pozitiv me koronavirus këtë të premte.

Report Tv mëson se ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe se është karantinuar në shtëpi.

Mëngjesin e sotëm Angjeli ishte pjesë e komisionit të ekonomisë për të prezantuar shpenzimet e parashikuara për vitin 2021.

E.M./er.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Nga 1 dhjetori mësimi i kombinuar në klasa dhe online, ju duket vendim i drejtë?

Komento

Komente

 • Sarande: 31/10/2020 09:25

  Nuk bie rrufeja ne hale

  Përgjigju
 • Refat Lala: 30/10/2020 23:44

  Ishalla vdes. Nje moterqir me pak ne atr vend. Ropqira ja pite gjakun atij populli shushunja.

  Përgjigju
 • Doktori: 30/10/2020 21:45

  Te shkuara profesor.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Basha akuza Ramës: I ofroi ish-komandantit të UÇK-së lekë e tendera të tërhiqte fjalët e mira për mua (por nuk tregon emrin e tij)