POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Itali/ Sherr masiv me pistoleta, sëpata dhe kaçavida, gjashtë shqiptarë në pranga (VIDEO)

Gjashtë shqiptarë në Itali janë vënë në prangat e policisë pas përfshirjes në një sherr masic në Via Mola. E gjithë ngjarja u filmua nga kalimtarët ndërkohë që përleshja shkaktori panik në radhët e personave që u gjendën aty pranë.

Dëshmitarët thanë se të përfshirët në sherr kishin me vete pistoleta, sëpata dhe kaçavida.

Pas sherrit ata tentuan të largoheshin me automjetet e tyre tip BMW dhe Peugeot 206 SW.

m.v.
Komento

Komente

 • Arti: 15/03/2019 21:30

  Malokeria!

  Përgjigju
  • Arti: 16/03/2019 14:09

   Maolkeria - si fenomen, o Alek?ari - edhe per keto haxhiqamilsat. Thuaji sateme ta heqe bishtin e sepates nga p?lli

  • Alek.: 16/03/2019 13:29

   Maloket e satame,

  • Qytetari 2: 16/03/2019 11:33

   Ca vlonjate thua. Jane nga fshatrat e Kavajës. Jo nga Vlora.

  • Fredi: 16/03/2019 11:00

   Vlonjatë

  • Qytetari: 15/03/2019 22:24

   Nk jane maloke, jane nga Fshatrat e kavajes

 • Fredi: 15/03/2019 15:28

  Kur degjon dhe lexon për persona qe mbajne me vete pistoleta, sëpata, kacavida, drunj, leva e copa mu ti neper xhepa, thjesht thuhet se : në sherr u përfshinë copa mu ti 6 prej të cilëve u arrestuan.

  Përgjigju