Itali/ Sherr masiv me pistoleta, sëpata dhe kaçavida, gjashtë shqiptarë në pranga (VIDEO)

Gjashtë shqiptarë në Itali janë vënë në prangat e policisë pas përfshirjes në një sherr masic në Via Mola. E gjithë ngjarja u filmua nga kalimtarët ndërkohë që përleshja shkaktori panik në radhët e personave që u gjendën aty pranë.

Dëshmitarët thanë se të përfshirët në sherr kishin me vete pistoleta, sëpata dhe kaçavida.

Pas sherrit ata tentuan të largoheshin me automjetet e tyre tip BMW dhe Peugeot 206 SW.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bruda: 02/07/2021 11:04

  Cfar maloku thuni se njerz jan vec duhet tja qish motrat ne pidh

  Përgjigju
 • Arti: 15/03/2019 21:30

  Malokeria!

  Përgjigju
  • Arti: 16/03/2019 14:09

   Maolkeria - si fenomen, o Alek?ari - edhe per keto haxhiqamilsat. Thuaji sateme ta heqe bishtin e sepates nga p?lli

  • Alek.: 16/03/2019 13:29

   Maloket e satame,

  • Qytetari 2: 16/03/2019 11:33

   Ca vlonjate thua. Jane nga fshatrat e Kavajës. Jo nga Vlora.

  • Fredi: 16/03/2019 11:00

   Vlonjatë

  • Qytetari: 15/03/2019 22:24

   Nk jane maloke, jane nga Fshatrat e kavajes

 • Fredi: 15/03/2019 15:28

  Kur degjon dhe lexon për persona qe mbajne me vete pistoleta, sëpata, kacavida, drunj, leva e copa mu ti neper xhepa, thjesht thuhet se : në sherr u përfshinë copa mu ti 6 prej të cilëve u arrestuan.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  FSHF rinovon kontratën me trajnerin e Kombëtares Sylvinho, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg

1/3 e listës së deputetëve e mbyllur, ironizon Sefa: Do shtohen bluzat ‘Free Berisha’ në treg