“Jam single”, Young Zerka pranon ndarjen nga Ronela Hajati: Në kërkim të shpirtit të lirë

Këngëtarja Ronela Hajati dhe reperi Young Zerka

Reperi Young Zerka dhe këngëtarja Ronela Hajati prej kohësh përfliten se janë në një lidhje por asnjë prej të dyve nuk e ka pranuar publikisht këtë gjë. Pasditen e sotme, i pyetur nga gazetari i “Thumb”, nëse është single Young Zerka tha: “Normal që single”, duke treguar edhe duart në të cilat nuk ka asnjë unazë.

“A je në kërkim të dashurisë?”- e pyeti gazetari Klinton Zeqiraj.

 “Në kërkim të shpirtit të lirë,”- tha Zerka dhe kaq u desh për të konfirmuar ndarjen nga Ronela Hajati.

  • Sondazhi i ditës:

    Rritje pagash për mjekët, infermierët e mësuesit me 6% në vitin 2022, a është e mjaftueshme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

150 vjetori i 'Homerit' shqiptar! Shkodra përkujton Gjergj Fishtën, akademikë e studiues: Veprat e poetit, pasuri e Kombit