‘Janë të mira si Beniada’, Poni i këndon finalistes së ‘Big Brother’ dhe 'zbulon' fituesin e madh

‘Janë të mira si Beniada’, Poni i këndon finalistes së ‘Big Brother’ dhe 'zbulon' fituesin e madh

Poni dhe Beniada

“Vajzë shqiptare” është kënga me e re nga këngëtarja popullore, Poni.

Kënga flet për bukurinë, thjeshtësinë dhe elegancën e vajzave shqiptare, ndërsa një detaj mjaft interesant që ka të bëjë me finalisten e shtëpisë së “Big Brotherit”, Beniada na ka rënë në sy të gjithëve.

“Vajzat tona s’janë fasada, janë të mira si Beniada”, këndon Poni, duke i dedikuar në këtë mënyrë disa rreshta të këngës modeles. Poni përmes rreshtave të këngës tregoi simpatinë e veçantë që ka ndaj Beniadës, të cilën e cilësoi si një vajzë reale dhe pa komplekse.

Kujtojmë që Beniada është një fanse e “flaktë” e këngëtares, e cila performoi dy javë më parë në “Big Brother” këngën e preferuar të modës “Hopa, hopa me ngadalë...”.

Duket se Poni e ka zgjedhur fituesen e saj, po ju cili mendoni se do të fitojë?

*minunti 00:52, gjeni dedikimin për Beniadën*

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë