Jo vetëm takimin me Ronaldon dhe Buffon, Rama befason vogëlushin me surprizën e radhës mahnitëse (FOTO)

Alesjo dhe Aureli ditën e sotme kanë bërë realitet ëndrrën e tyre, ku kryeminstri Rama u ka mundësuar takimin me dy futbollistët e Juventusit, Gianluigi Buffon dhe Cristiano Ronaldo. Por surpriza nuk ka ndalur këtu.

Pak më pas Rama mbajti fjalën e dhënë, pasi njëri nga fëmijët kishte ëndërr dhe një takim me portierin e Milanit, Donnarumën. Në pamundësi për ta takuar, siç shprehet kryeministri, italiani i ka dhuruar një bluzë për vogëlushin.

“I dashur Alesio, të jam shumë pranë, të përqafoj shumë fort. Forca Milan”, është nënshkrimi që portieri i Milanit ka bërë në bluzën të cilën ia dhuroi vogëlushit.
Lajmi kryesor:

'Fluturuan' nga dritarja prej tërmetit, Rama u bën suprizën e jetës dy fëmijëve: Takohen në Itali me Cristiano Ronaldon dhe Buffon (VIDEO)


/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se pandemia COVID-19 ka ndikuar në rritjen e çmimeve nëpër zonat turistike në vend?×

Lajmi i fundit

John

Meta përkujton Sabri Godon: Populli po kupton pasojat që sjell dhunimi i Kushtetutës, do kthehemi në shina!