Johnny Depp refuzon kthimin te ‘Piratët e Karaibeve’! Producenti: Më vjen keq që ngatërrohet jeta personale me gjërat që ne bëjmë

Johnny Depp refuzon kthimin te ‘Piratët e Karaibeve’! Producenti: Më vjen keq që ngatërrohet jeta personale me gjërat që ne bëjmë

Johnny Deep

Koha e Johnny Depp-it në rolin e personazhit të njohur të botës së kinematografisë, kapitenit Jack Sparrow, duket se ka marrë fund, kjo pasi aktori i njohur i Hollivudit ka refuzuar rikthimin në “Piratët e Karaibeve”.

Pavarësisht spekulimeve të shumta rreth rikthimit të mundshëm të aktorit në ekskluzivitetin e “Piratwt e Karaibeve”, një lajm i papritur për fansat e Johnny Depp , të cilët kërkojnë që ai të futet edhe njëherë në çizmet e copëtuara të kapitenit Jack Sparrow, do të përballen me zhgënjim e hidhur sepse aktori nuk do të interpretojë në asnjë mënyrë në atë rol, për të cilin është i njohur në mbarë botën.

Këtë e ka konfirmuar vetë ylli hollivudian, duke treguar se ka refuzuar bashkëpunimin me producentët e filmit të famshëm, pasi këta të fundit 'e hoqën' me dëshirën e tyre nga pjesëmarrja e ekluzivitetit të radhës kur ish-gruaja e tij Amber Heard e akuzoi për abuzim seksual dhe në mes tyre u zhvillua një gjyq që u fitua nga Deep.

Megjithatë producenti i njohur i filmit ikonë të kinematografisë tha se do të donte të shikonte Deep duke luajtur në rolin, për të cilin e njeh gjithë bota.

“Do të doja ta kisha Johnin në këtë film, ai është një mik dhe një aktor i mrekullueshëm dhe është për të ardhur keq që jeta personale ngatërrohet me gjërat që ne bëjmë”, tha producenti i njohur Jerry Bruckheimer.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS