Jori bën rrëfimin ndryshe: Nuk e di pse kam ngrënë aq shumë dru nga prindërit kur isha e vogël

Jori bën rrëfimin ndryshe: Nuk e di pse kam ngrënë aq shumë dru nga prindërit kur isha e vogël

Jori Delli

Jori ka rrëfyer episode nga fëmijëria e saj duke mos pasur frikë për të zbuluar edhe një detaj jo aq të mirë.

Ajo tha se kur ka qenë e vogël e kanë rrahur prindërit. Ajo thotë se asnjëherë nuk e ka kuptuar pse kjo ka ndodhur dhe sepse ka qenë nxënëse shumë e mirë.

“Tani unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sinqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkollë, merrja nota shumë të mira, isha me të gjitha 10,” tha Jori.

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që SHBA e jo më BE të ndërmjetësojë dialogun Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vrasja e kandidatit për president të Ekuadorit, Blinken: SHBA ofron 5mln $ për informacione

Vrasja e kandidatit për president të Ekuadorit, Blinken: SHBA ofron 5mln $ për informacione