Ka zbutur marrëdhëniet me Kim? Ja si përgjigjet Meta

 

Pas vizitës së ambasadores Yuri Kim në selinë e Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se marrëdhëniet me SHBA-në i ka pasur gjithmonë të mira dhe sipas tij nuk kanë qenë krisur asnjëherë.

“Marrëdhëniet e mia e kam thënë, kanë qenë dhe mbeten gjithnjë shumë të mira. Po me ambasadoren? Besoj se janë mjaft korrekte dhe të hapura”, tha Meta.


Lajmi kryesor:

Meta në Report Tv: Mes meje dhe Ramës s'do ketë më kurrë bashkëpunim! Në 'vendore' opozita të dalë me 1 kandidat! Berisha duhet të jetë më i interesuari


SI.E./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Huazim me të drejtë blerje, Berat Gjimshiti tremb Atalantën! Ofertë nga Serie A për mbrojtësin

Huazim me të drejtë blerje, Berat Gjimshiti tremb Atalantën! Ofertë nga Serie A për mbrojtësin