‘Kam marrë avionin i kam shkuar në shtëpi’, Kejvina Kthella rrëfehet për ‘çmenduritë’ e dashurisë

‘Kam marrë avionin i kam shkuar në shtëpi’, Kejvina Kthella rrëfehet për ‘çmenduritë’ e dashurisë

Kejvina Kthella

Kejvina Kthella është padyshim një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka rrëfyer së fundmi detaje për jetën personale në një intervistë për emisionin Goca dhe Gra, ku u shpreh se ka qenë në një lidhje me një djalë që e ka ndihmuar financiarisht.

“Po, kam qenë. Me lekë s’e kam mbajtur por e kam ndihmuar. Kjo lidhje ka qenë pasi jam bërë e njohur dhe ka dy vite që ka ndodhur. Nuk ka zgjatur shumë”, tha ajo kur u pyet nëse ka qenë në një lidhje me dikë pa punë dhe që e ka ndihmuar financiarisht.

Më tej, modelja tregoi edhe çmendurirat që ka bërë në një lidhje dashurie. “Kam marrë avionin pa thënë gjë fare, thjesht më ka gjetur aty. Edhe për mua kanë bërë çmendurira. Njëherë dikush kishte mbajtur rreth një muaj WhatsApp-in tim”, tha Kejvina.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Hasan Spahiu: 01/12/2022 13:50

  Nje femer qe reklamon bythe è gjoks silikoni

  Përgjigju
 • Toni: 01/12/2022 08:50

  Do mbash ti njeri me lek…po ti veç për burra t martuar je dhe t mbajn ata me lek ty

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A ka qenë Vettingu i gjyqtarëve e prokurorëve proces i besueshëm?×

Lajmi i fundit

Lufta në Ukrainë, Zelensky i telefonon Ramës

Lufta në Ukrainë, Zelensky i telefonon Ramës