KATAR 2022/ Meshkujt e 'braktisin' në Katar, ish-miss Kroacia 'sulmohet' nga vajzat në stadium

KATAR 2022/ Meshkujt e 'braktisin' në Katar, ish-miss Kroacia 'sulmohet' nga vajzat në stadium

Knoll duke u fotografuar me vajzat nga Katari

Tifozja e famshme e Kroacisë, ish-missi Ivana Knoll është një nga personazhet më të përfolura në Kupën e Botës në Katar. Zeshkanja bukuroshe tërhoqi sërish vëmendjen me paraqitjen e saj në stadiumin “Al Janub”, ku do të mbështesë Kroacinë përballë Japonisë në përballjen e 1/8 të Kupës së Botës. Këtë herë nuk kanë qenë vetëm meshkujt që kanë dashur një foto me të. Vajzat arabe dhe ato japoneze kanë rendur pas Knoll, me këtë të fundit që ra në sy për veshjet provokuese në këtë Botëror. Kujtojmë se në Katar vendosën një kod të veçantë për veshjen, teksa alkooli u ndalua në stadium dhe rreth impianteve moderne.


Lajmi kryesor:

KATAR 2022/ Livakovic hero te ballkanasit, Kroacia kalon pas 120 minutave lojë dhe penalltive Japoninë! 'Dalmatët' luajnë në çerekfinale me Brazilin (VIDEO)


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do e themi kurrë ‘po’ për NATO-n për aq kohë sa lejojnë djegien e Kuranit

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do e themi kurrë ‘po’ për NATO-n për aq kohë sa lejojnë djegien e Kuranit