Kryemadhi sulmon ambasadorin e OSBE-së: E sheh Shqipërinë si parajsë të seksit dhe parasë (VIDEO)

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi gjatë një prononcimi sot në protestën para parlamentit ka sulmuar ambasadorin e OSBE-së në Shqipëri Bernard Borchardt. E pyetur sesi i komenton deklaratat e kryetarit të prezencës së OSBE-së, Kryemadhi tha "Zemra ime, unë nuk përgjigjem për njerëz të cilët e shikojnë Shqipërinë si parajsë të seksit dhe parasë".

Sulmi i Kryemadhit ndaj Bernard Borchardt, vjen pasi ka qenë shumë i ashpër ndaj vendimeve radikale të opozitës shqiptare për të djegur mandatet, protestat e dhunshme, por edhe faktin që pak ditë më parë hodhi hapin e parë drejt bojkotit të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit, pasi nuk dorëzoi emrat për komisionerë.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të nisë hetimet SPAK për të shpallurit non grata nga SHBA?

Komento

Komente

 • Fimi: 22/03/2019 12:20

  E vetmja arsye qe nuk protesoj edhe pse kjo qeveri e meriton eshte se shoh qe del e flet per moral dhe ndershmeri kjo. Kulmi i paturpesise. Asnje se do drejtesine e pavarur se jane mgaterruar vete

  Përgjigju
 • rrema: 21/03/2019 21:15

  OSBE DUHET TE MESOI NGA MONIKA KRYEKURVA, O ZOT CFARE FUNDRINASH I JAPIN MEND SHBAve BEse OSBEse etj. Te lumte o Ilir FLORIRI cfar mostre ke per grua.

  Përgjigju
 • Tir: 21/03/2019 20:46

  Uau cfare faaezeze qe eshte! Rruspia e Dibres do t'ju hedh yndyren e bojen e vet gjithe dynjase.

  Përgjigju
 • Ariu: 21/03/2019 20:15

  Mona moj Mona. Mendja vetem te asetet mashkullore te rri. Ti dhe luli jeni cift i shkelqyer. Njeri shal ngjit e tjetra shal shqyer.

  Përgjigju
 • populli: 21/03/2019 20:06

  Si ka mundesi te jene kaq te pafytyre... E din gjithe shqiperia cfare keni bere keto vite... Ju duhet te rrini urte e te prisni prangat ne qetesi.. Sa me teper te dilni aq me shume shtoni urrejtje...

  Përgjigju
 • Bepi: 21/03/2019 19:54

  Ik moj Pu**na

  Përgjigju
 • Fredi: 21/03/2019 19:35

  Katnarët duken që në tipare të jashtme që janë të tillë. Kjo eshte nga ato të kooperativave që mjelnin dikur lopët!

  Përgjigju
 • Zoti: 21/03/2019 19:14

  a cme ka gjete me ju

  Përgjigju
 • USA: 21/03/2019 18:13

  KJO TER DITEN E KA MENDJEN TE K....

  Përgjigju
  • Ver Llapa: 21/03/2019 19:03

   Edhe te llapa ime jo vet te ka...

 • Jeton këlluf gjoleka: 21/03/2019 18:00

  O monika buçja mos i ngatro njërzit me veten tënde. Seks e para do ti se like floriri është i mbaruar prandaj do dhe të vrasi veten o monika buçja.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Takimi Kurti-Vuçiç në Bruksel, reagon Ramush Haradinaj: Dështim i plotë