Kthesa e Bashës, u shtrin dorën kritikëve, por Genc Ruli ka prioritet bahçen

TIRANE-Dy figura të njohura të PD, Besnik Mustafaj dhe Genc Ruli, pas përurimit të bustit të ish-kryetarit të Kuvendit, Pjetër Arbnori tek Parlamenti, kanë konsumuar një kafe me ish-kryeministrin Sali Berisha dhe kreun e PD, Lulzim Basha në seli.

Pas këtij takimi ata janë pyetur nga gazetarët mbi këtë takim por dhe mundësitë për t’u rikthyer në jetën aktive politike, si pjesë të Partinë Demokratike.

Biseduam për të gjitha gjërat që mund të bisedohet në një takim informal

Besnik Mustafaj

Patëm një shkëmbim bisede miqsh për gjëra të ndryshme si i shikon ai dhe si i shikojmë ne. Rikthim në PD? Pa mbaruar bahçen dhe pa mbjellë pemët nuk rikthehem në jetën politike. Nuk mendoj se kam aq mend sa t’u jap këshilla të tjerëve. Kam eksperiencë sa për vete.

Genc Ruli

//Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Besford këlluf gjoleka: 20/07/2018 09:10

  Ky genc hunderr ruli është një hajdut ordiner një klysh komonisti i jati tij pllumb ruli ka qën ministër i kriminelit enver hoxha . E si ka mundësi klyshi i kriminelit të bëhet demokrat ? Prandaj o popull Shqiptar e keni hak ktë jet që ju kan servirur politikanët e të dyja krave se keni votuar klyshat e ish komonistëve si genc hunderr rulin e ish sekretarin e partis kryekriminelin malok salhe . Ja pafshi hajrin këtyre qelbësirave jeni vet FAJTOR . I GËZOFSHI.

  Përgjigju
 • Besford këlluf gjoleka: 20/07/2018 09:10

  Ky genc hunderr ruli është një hajdut ordiner një klysh komonisti i jati tij pllumb ruli ka qën ministër i kriminelit enver hoxha . E si ka mundësi klyshi i kriminelit të bëhet demokrat ? Prandaj o popull Shqiptar e keni hak ktë jet që ju kan servirur politikanët e të dyja krave se keni votuar klyshat e ish komonistëve si genc hunderr rulin e ish sekretarin e partis kryekriminelin malok salhe . Ja pafshi hajrin këtyre qelbësirave jeni vet FAJTOR . I GËZOFSHI.

  Përgjigju
 • tironci: 19/07/2018 21:39

  ahh medet ku ka ngel pd jone , ne dore genc superhajdutit me makine range rover 150 mij euro ( prona e trasheguar nga kunati) dhe besnikut te dashurit te desades te famshme qe bejte ligjin ne ministri kur ishte ky rafmet paste minister

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet