'Ku e ka popullin ky, në Whatsapp', pas ironisë së Ramës, përgjigjet zëdhënësi i Metës: Gruaja e Bilalit takohet shumë shpejt me popullin

Tedi Blushi

TIRANE-  Presidenca i është përgjigjur deklaratës ironizuese të kryeministrit Edi Rama i cili tha ditën e sotme në emisionin Real Story se kreu i shtetit Ilir Meta nuk ka ku ta gjejë popullin për të shpërndarë parlamentin.  "Ku e ka popullin ky, në Whatsapp?", tha Rama

Përmes zëdhënësit për mediat Tedi Blushi, Meta paralajmëron Ramën duke e thumbuar lidhur me akuzat e opozitës për lobimin 80 mijë dollarë,  të biznesmenit shqiptaro-amerikan, Bilal Shehu, për foton e kreu të qeverisë me ish-presidentin amerikan Barack Obama.

"Gruaja e Bilalit do takohet shumë shpejt me popullin!", shkruan Blushi.

Postimi i Tedi Blushit

m.v./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento

Komente

 • TURPI SHQIPRIS: 19/02/2020 09:09

  O tedi sahan lëpirës a e di ti kush është ilir meta e vërteta ? ? ? Ti personalisht a e ke pa bllokun e ilirit 700.000 euro me një të rënme të lapsit. A e di ti o ted sahan lëpirës se populli nuk ha bar. E si mendon ti o ted që populli ka ndonjë pik respekt për ilir floririn tënd ? ? ? Gabohesh rënd o sahan lëpirës.

  Përgjigju
 • Arbëri: 19/02/2020 01:23

  Ky likja si duket e ka humbur busollën në shtëpin e tij, e tani kërkon ”gra” përtej oqeanit...!

  Përgjigju
 • Po po: 18/02/2020 23:19

  E ka me vete ka dhe ket temin

  Përgjigju