Kur do të nisë Big Brother 2? Eduard Grishaj rrëfen detajet

Kur do të nisë Big Brother 2? Eduard Grishaj rrëfen detajet

Eduard Grishaj dhe Arbana Osmani

I ftuar së fundmi në “Shqipëria Live”, regjisori i njohur, Eduard Grishaj ka rrëfyer shkurtimisht disa detaje që mesa duket të gjithë i presin, atë të nisjes së spekataklit Big Brother Vip2.

Ndër të tjera, ai ka theksuar se reality shoë nis brenda këtij viti.

Mirëpo, ende nuk është caktuar një datë.

“Big Brother Vip po bëhet gati dhe besoj se do fillojë shumë shpejt. Do të jetë brenda këtij viti por nuk ka një datë të saktë. Është sipërmarrje e jashtëzakonshme dhe besoj që është emision që kalon të gjitha përmasat. Pas BBV e vë re teksa takon njerëz të ndryshëm që e kanë jetuar BBV dhe ndjekur vazhdimisht”, tha regjisori.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje

Papa Françesku: Jam i gatshëm të takohem me Putin dhe Zelensky-n për të arritur një marrëveshje paqeje