‘Kur më shohin ndërrojnë rrugë’/ Big Mama flet për jetën e saj intime pas daljes nga BBV

‘Kur më shohin ndërrojnë rrugë’/ Big Mama flet për jetën e saj intime pas daljes nga BBV

Këngëtarja e dashur për publikun, Big Mama, ishte ditën e djeshme e ftuar në Top Albania Radio. Përveç rrugëtimit të saj në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo foli dhe për jetën private.

E pyetur edhe për jetën intime, Big Mama rrëfeu se me daljen nga shtëpia e Big borther Vip jo vetëm që ishte 'single' po mdje meshkut kishin frikë t'i afroheshin. 

“Jo nuk jam në një lidhje. Jam ‘single’. Pas “Big Brother VIP” më janë zhdukur kërkesat se kanë frikë. Tani kur më shohin ndërrojnë rrugë”, tha Big Mama.

G.MO/M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë