Kush janë dy banorët që u eliminuan nga Big Brother! Njihuni me tre konkurrentët e rinj

Kush janë dy banorët që u eliminuan nga Big Brother! Njihuni me tre konkurrentët e rinj

Dy banorë lanë mbrëmë shtëpinë e Big Brother. Bëhet fjalë për Albi Nakon dhe Arta Kabashin.

Albi Nako la shtëpinë pas nominimit të të gjithë djemve. Ky nominim u bë nga hapja e kutisë së Pandorës nga Sara Gjordeni. Ai ishte banori më pak i votuar nga të gjithë djemtë e shtëpisë.

Pas Albit, Arta ishte banorja e dytë që u eliminua mbrëmjen e sotme. Nga marrëdhënia e fortë që kishte krijuar me Riken, Vesën dhe Romeon, këta të fundit ‘shpërthyen’ në lot gjatë momentit që Arta la shtëpinë.

“Shumë e bukur për mua si eksperiencë, por është jashtëtokësore. Kur je brenda aty, duket që shumica e banorëve kanë hyrë në një trajnim për të pasur një sjellje të caktuar. E di që jashtë nuk mundet të kuptohet. Më shumë lojtar dhe tregon veten më pak se të tjerët? Më ka ndodhur me Ilnisën që e ka bërë personazhion e vërtet, por ka raste që tregon personalitetin e saj”, tha Arta pas eliminimit.

Ndërkohë, 3 banorë të tjerë u bashkuan lojës brenda shtëpisë së Big Brother VIP, Sara Karaj, Julia Ilirjani dhe Silvi Topalli.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Futen në grup të përjashtuarit e PD, Berisha ngelet jashtë! Bardhi i paqartë: Grupi është i bashkuar prej 5 shtatorit

Futen në grup të përjashtuarit e PD, Berisha ngelet jashtë! Bardhi i paqartë: Grupi është i bashkuar prej 5 shtatorit